Регіональна філія

"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"

ПАТ "Укрзалізниця"

 Регіональна філія «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» пропонує подорожувати поїздом разом з власним авто.
 Скориставшись послугою вагонів-автомобілевозів можна, незалежно від погодних умов, доїхати до місця призначення найбільш безпечним транспортом зі своїм автомобілем, при цьому відпочиваючи в комфортних умовах та зберігаючи ресурс автомобіля.

Шановні пасажири !

Ви маєте можливість скористатись  послугою перевезення автомобіля в  спеціальному вагоні-автомобілевозі,  який буде курсувати у складі наступних поїздів:

Вагон-автомобілевоз – це цілісно металевий вагон, у середині якого передбачені спеціальні засоби для кріплення автомобіля, а також система охорони. Його місткість до 8 автомобілів в залежності від габаритів. Вагон-автомобілевоз супроводжує водій та провідник, який оформляє опис транспортного засобу, координує завантаження/вивантаження та забезпечує збереження авто на шляху прямування.

 

Отримати інформацію щодо перевезення автомобіля (курсування вагона-автомобілевоза та наявність місць) можна у багажному відділенні на станції відправлення: - Харків, майдан Привокзальний,1, тел.:

(057) 712-20-28 (щоденно з 8:00 до 19:00, перерва з 12:00 до 13:00 );

(057) 724-22-02, 724-21-23 (щоденно крім вихідних з 8:00 до 17:00, перерва з 12:00 до 12:45 );

 

 У багажних відділеннях вокзалу станції Харків - Пасажирський пасажири мають змогу скористатись послугою перевезення автомобілів у вагоні-автомобілевозі. На даний час вагон-автомобілевоз курсує за напрямками:

Скориставшись такою послугою, водій не тільки заощадить кошти на паливо, уникне додаткових витрат на амортизацію автомобіля, а й за будь-яких погодних умов безпечно дістанеться до пункту призначення. Оформити перевезення автомобіля та отримати його на місці призначення  пасажири можуть на багажних відділеннях вокзалів, також можна здійснити оформлення перевезення автівки та придбати квитки для пасажирів, які її супроводжують, одразу в обох напрямках.

Вартість перевезення автомобіля залежить від його ваги та дальності поїздки (вартість перевезення та додаткових послуг наведено у таблицях нижче).

Вартість провізної плати за перевезення автомобіля у вагоні-автомобілевозі

№ поїзда Сполучення Вартість провізної плати за 1000 кг. (грн.)
15/16 або 17/18 Харків – Львів - Харків 1267,40
271/272 Харків – Одеса - Харків 1106,40
7/8 Харків – Одеса - Харків 1022,40

Вартість послуг за оформлення автомобіля на вокзалах (грн.)