Logo

Філія

"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"

ПАТ "Укрзалізниця"

(ЮМ) Газета «Южная магистраль »
Керівництво
Головний редактор газети
ГРАБО Ірина Анатоліївна
(057)724-30-23
 
 
Контактна інформація
61052, м. Харків, вул. Євгена Котляра, 7
(057)724-30-23

Газета «Південна магістраль» - це друкований орган ПЗ і Дорожнього профспілкового комітету, який видається з 1933 року

Ось уже протягом 80 років тижневик розповідає читачам про діяльність 45-тисячного колективу Південної залізниці, інформує про роботу структурних підрозділів, досягненнях найкращих фахівців і життя ветеранів залізничного транспорту.

Пріоритетними темами тижневика є актуальні галузеві новини, інформація від керівництва Південної залізниці, питання безпеки руху та охорони праці, робота ведучих і допоміжних служб, громадська, спортивна і культурне життя дороги.

Традиційно в кожному номері газети розміщується смуга «Вісник Дорпрофсожу», в якій розповідається про роботу первинних організацій і теркомів дорожнього профспілкового комітету, публікуються нариси про ветеранів.

Газета постійно підтримує зв'язок з читачами. Редакцією тижневика реалізуються інтерактивні проекти, спрямовані на популяризацію актуальних завдань ПЗ, проводяться конкурси, публікуються листи читачів. На сторінках газети читач завжди знайде різноманітну новинну добірку, пізнавальні матеріали, телепрограму, гороскоп, православний календар, зведення погоди.

Розміщення реклами:

звертатися за телефоном 724-12-76

Періодичність виходу видання: 1 раз на тиждень. Тираж: 25000 екз. Кольоровість: 4 +1. Основні регіони поширення. Полтавська, Сумська та Харківська області