Logo

Філія

"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"

ПАТ "Укрзалізниця"

Історія ПЗ

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. Увага! Викуп зарезервованих місць можна здійснити лише у касах, що вказані у п. 5. правил.
  2. Кількість кас для викупу квитків зменшено!
  3. Резервування здійснюється тільки у тому випадку, якщо станція відправлення знаходиться на території України.
  4. В одному замовленні можна замовити не більше 4-х вільних місць. Місця мають слідувати підряд.
  5. Резервування через Інтернет можна виконувати за (4 - 30[для деких поїздів-45]) діб до відправления поїзда.
  6. Вартість резервування одного місця складає на поточний момент 15 грн. Оплата здійснюється безпосередньо після оформленого замовлення на платіжному сервері ПриватБанку.
  7. Оформлене і сплачене бронь-замовлення зберігається у системі:
   • якщо резервування оформлене за 6 та більше діб до відправлення - 2доби;
   • якщо резервування оформлене за 4-5 діб - до 21 часа поточної доби
   • якщо станція відправлення не належить Південній залізниці - заказ буде анульовано за 3 доби до відправлення поїзду
   Якщо за цей час замовлення не буде викуплено, місця повертаються у вільний продаж. Гроші при цьому пасажирові повернуті не будуть.
  8. Для того, щоб викупити оформлене бронь-замовлення, Ви маєте пред'явити касиру:.
   або роздрукований бланк бронь-замовлення і документ, що засвідчує особу (права, посвідчення), у якому П.І.Б. відповідає П.І.Б., які вказані при оформленні бронь-замовлення..
   або паспорт, (наприклад, при неможливості надрукувати бронь-замовлення). У цьому випадку серія та номер паспорта повинні бути заповнені при реєстрації на сайті і мають співпадати з пред'явленими.
 2. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ
  1. Для того, щоб почати користуватися послугою резервування квитків через інтернет, необхідно пройти процедуру реєстрації натиснувши на посилання «Вхід до кабінету» в правій верхній частині сторінки та натиснути кнопку «Реєстрація». У процесі реєстрації Ви підтверджуєте, що: визнаєте законною оплату послуг на веб-сайті ПЗ з використанням наданих Вам логіну та паролю; визнаете, що послуга, що оплачена з використанням наданих Вам логіну та паролю, оплачена Вами і лише Вами; згодні з умовами публічного договору (оферти), що розміщений на сайті;
  2. Поля, відзначені (*) мають бути обов'язково заповнені. Серія і номер паспорту бажано заповнювати, оскільки вони можуть бути використані для ідентифікації Вас касиром у разі неможливості роздрукування бронь-замовлення.
  3. Після успішного заповнення полів вводу Вам на e-mail буде відправлено листа з активаційним URL, натиснувши на який Ваш обліковий запис буде активовано.
  4. Незареєстровані користувачі не можуть користуватися послугою резервування вільних місць через інтернет, але мають можливість отримувати безкоштовно довідкову інформацію про наявність вільних місць в тому чи іншому напрямку на ті чи інші поїзди, а також запитувати вартість квитків (дорослий/дитячий) на ті чи інші вагони конкретного поїзда.
 3. РЕЗЕРВУВАННЯ МІСЦЬ
  1. Якщо Ви успішно зареєструвалися - введіть Ваші логін та пароль.
  2. Далі перейдіть у розділ "Наявність та резервування місць". Тут необхідно ввести станцію відправлення, станцію призначення, а також вказати дату виїзду. Натисніть кнопку "Запит". Після ознайомлення з кількістю наявності вільних місць по поїздам заданого напрямку, натисніть кнопку «Перейти до резервування».
  3. Результатом попереднього кроку буде список всіх поїздів, в яких є вільні місця, що йдуть від станції відправлення до станції призначення у вказану дату. (Не плутати з довідкою про розклад руху, де вказуються всі поїзди незалежно від наявності вільних місць). У поїздах буде вказано кількість вільних місць з розбивкою по типу вагону. Наступним кроком необхідно натиснути на кількість вільних місць даного поїзда і визначеного типу вагону.
  4. Результатом попереднього кроку буде список вільних місць у вагонах обраного типу обраного поїзду на вказану дату. Тут необхідно вибрати вагон, місце, а також вказати кількість необхідних місць.
  5. На даному етапі усі кроки, які необхідні для резервування, були виконані, тому необхідно ще раз уважно продивитися обрану Вами інформацію, тому що наступним кроком, при натисканні на кнопку "Дані підтверджую. Резервувати та сплатити.", обрані місця будуть зарезервовані у системі і, при успішному резервуванні, Ви будете перенаправлені на сервер банку для подальшої оплати замовлення.
 4. ОПЛАТА ПОСЛУГИ
  1. Для проведення платежів вибрано ПриватБанк, з яким укладена угода інтернет-еквайринга.
  2. На даному етапі приймаються до оплати картки VISA і MasterCard будь-яких банків України, що дозволені до сплати через інтернет. Найближчим часом планується надати можливість сплачувати послугу через систему Приват24.
  3. Після підтвердження замовлення Ви перенаправляєтесь на платіжний сервер ПриватБанку, де вводите реквізити своеї платіжної картки, необхідні для проведення платежу.
  4. У разі успішної оплати термін викупу Вашого бронь-замовлення продовжується на дві доби, а Ви отримуєте можливість роздрукувати бланк бронь-замовлення зі штрих-кодом, який можна побачити у «Активних замовленнях» натиснувши на кнопку «Друк замовлення» Далі бронь-замовлення та документ, що засвідчує особу надаються у касу вокзалу, для викупу квитків.
  5. У разі невдалої оплати Ваше замовлення анулюється, а місця повертаються у вільний продаж. Тому будьте уважні при введенні реквізитів своєї платіжної картки, особливо у гарячий період відпусток.
  6. Увага! У разі 2-х несплачених замовлень обліковий запис блокується до з'ясування обставин. Для разблокування облікового запису необхідно звернутися за адресою service@pz.gov.ua
   1. ВИКУП ЗАРЕЗЕРВОВАНИХ МІСЦЬ
    1. Викуп зарезервованих місць можна здійснити лише у наступних касах:
     • м.Харків, метро Південний вокзал, приміщення сервіс-центру приміського сполучення північного напрямку (2 поверх).
      Режим роботи каси: з 8:00 до 19:30 без вихiдних, перерва з 13:00 до 14:00.
     • м.Харків, метро Проспект Гагаріна, вокзал Харків-Левада, каси попереднього продажу, каса №1.
      Режим роботи каси: з 8:00 до 18:30 без вихідних, перерва з 12:00 до 13:00.
     • м.Харків, метро Пролетарська, вокзал Лосєво-2, каси попереднього продажу, каса №1,.
      Режим роботи каси: з 7:00 до 18:45 без вихiдних, перерва з 13:00 до 14:00
     • м.Полтава вокзал Полтава-Київська, каса №3
     • м.Суми, вокзал, сервіс-центр (2 поверх),.
      Режим роботи каси: з 8:00 до 20:00, без вихідних, перерва з 13:30 до 14:30.