Regional branch office
"SOUTHERN RAILWAY"
"Ukrzaliznytsia"

To Front Page
News
 
 - 12-02-2022
11-08-2022
Укрзалізниця запустила власний мобільний застосунок.

Укрзалізниця у партнерстві з Mastercard оголосила про запуск власного мобільного застосунку для продажу квитків та інформування пасажирів. У новому застосунку користувачі зможуть:

  • придбати квитки на всі поїзди далекого сполучення по Україні;
  • повернути квитки;
  • отримувати сповіщення про рейс та колію прибуття/відправлення поїзда;
  • знайти необхідний рейс та відповіді на поширені запитання щодо перевезень;
  • отримати доступ до особистого кабінету зі збереженням історії рейсів та даних пасажирів для швидких повторних замовлень.

Learn more...
09-08-2022
АТ «Укрзалізниця» призначила регіональний експрес Харків-Суми-Конотоп.

Незадовго до повномасштабного вторгнення росії АТ «Укрзалізниця» закінчила формування в східному регіоні зручного транспортного кластера, поставила на маршрути рухомий склад, найкращий з наявного. Велика війна змусила сфокусуватись на інших завданнях, але тепер, коли ЗСУ посунули російських окупантів з північно-східних територій, ми знову можемо повернутись із якісним пасажирським сполученням до мешканців регіону.

Learn more...
08-08-2022
Укрзалізниця 9 серпня запускає «Слобожанський експрес».

з 9 серпня розпочне курсування регіональний поїзд №805/806 Харків - Суми - Конотоп. Він відправлятиметься з Харкова щоденно о 16:10, прибуватиме в Суми о 19:02 та в Конотоп - о 21:08. Зворотно, з Конотопа, поїзд відходитиме щоденно о 04:44, прибуватиме до Сум о 06:49 та до Харкова - о 09:44. На маршруті курсуватиме дизель-поїзд ДПКР-3. Після того, як ЗСУ виб’ють ворога з Донбасу, маршрут буде подовжено до Попасноі.

Learn more...
05-08-2022
Укрзалізниця завершила оновлення рухомого складу для кільця Kyiv City Express.

4 серпня Укрзалізниця презентувала десятий оновлений електропоїзд, який буде використовуватись для пасажирських перевезень на маршруті Київської кільцевої електрички — відтепер пасажирів будуть обслуговувати виключно поїзди, які пройшли модернізацію.

Learn more...
04-08-2022
Не забудемо!

Олександр Цегельник прийшов працювати на залізницю в грудні 2017 року монтером колії Полтавської дистанції колії Південної залізниці. За рік він уже працював складачем поїздів. А згодом — черговим по залізничній станції Селещина Полтавської дирекції залізничних перевезень регіональної філії Південна залізниця.

Learn more...
04-08-2022
Укрзалізниця продовжує покращувати сервіси для пасажирів.

Оновлено сторінку на сайті https://uz-vezemo.com/eu-schedule/, де можна знайти весь перелік поїздів, які їдуть з України за кордон та зворотно, а також зручні стиковки з місцевими залізницями та аеропортами.

Learn more...
02-08-2022
Обсяги вантажоперевезень, за оперативними даними, у липні зросли на 9%, — Олександр Камишін.

У липні зросли обсяги внутрішніх вантажних перевезень, експорт та імпорт. Тільки транзит не зріс, адже він фактично відсутній. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Learn more...
Links